Földmunkagépek

LiuGong stavebné stroje na zemné práce

Shantui dozery

Spoločnosť Best Machinery sro. už od roku 2006 sa zaoberá distribúciou a opravou veľmi kvalitných strojových zariadení pre zemné práce a vysokozdvižných vozíkov čínskej výroby s vynikajúcim pomerom ceny a kvality.

V širokej škále sortimentov zaujmú výsadné postavenia stroje pre zemné práce LiuGong s viac ako 50 ročnou tradíciou výroby. Skupina v súčasnosti pôsobí v 83 krajinách na piatich kontinentoch. Ako distribútor ponúkame od výrobcov kĺbové čelné nakladače , pásové rýpadlá normálnej veľkosti a v prevedení midi, ručne vedené a kabínové valčeky, zrovnávače (grédery), nakladače so šmykovým riadením a s rôznymi výkonmi ( kompaktný nakladač ) a univerzálne multi-funkčné rýpadlo-nakladače.

Firma LiuGong je jedným z popredných svetových výrobcov zemných strojov, v oblasti výroby nakladačov v roku 2011 a v roku 2012 dosiahla vedúcu pozíciu na svetovom trhu. Spoločnosť, ktorá je čiastočne štátna a čiastočne súkromná je vedená na burze v Shanghai. Firma má kvalitné vývojové oddelenie, čo zaisťuje inovácie a stále rozširovanie typov strojov na zemné práce. V súčasnej dobe viac ako 200 LiuGong strojov je uvedených do prevádzky v našej krajine.

LiuGong pracovné stroje – rýpadlo, čelný nakladač, rýpadlo-nakladač, kompaktný nakladač

Zemné stroje distribuované Best Machinery sro. vlastnia CE certifikáty, zabezpečenie opráv a dodávky náhradných dielov zaisťuje naša spoločnosť. LiuGong stroje väčšinou sú montované motormi americkej výroby Cummins, Rexroth hydraulikou, prevodovkami od ZF a mostami. Každý LiuGong stroj na zemné práce má vynikajúce kvalitné diely, a tak súperia aj so strojmi, ktoré patria do prémiového segmentu, pričom ich ceny zostávajú v dostupnej kategórii.

felkialto1 Iste Viete:felkialto1
prechod na emisné štandardy Tier4 vedie k významnému zvýšeniu cien.

V limitovanom množstve
teraz za ceny roku 2014 môžete kúpiť nové stroje Tier3 !
Kontaktujte nás ešte dnes a ušetríte až 30%!

 

LiuGong pracovné stroje a stroje na zemné práce

Dozery ponúkame ako distribútory čínskej spoločnosti Shantui. Továrňa na výrobu strojov pre zemné práce Shantui bola založená v roku 1979. Výrobca od svojho vzniku úzko spolupracuje s japonskou firmou Komatsu. Shantui v roku 1980 na základe Komatsu licencie vyrábala prvé buldozéry. Aj v dnešnej dobe hlavnými produktmi firmy sú dozéry a je najväčším výrobcom dozérov v Číne. Ich stroje pre zemné práce vlastnia certifikáty ISO9001 od roku 1997. Ten istý rok spoločnosť bola zapísaná na burze cenných papierov. Ich stroje na zemné práce distribujú do viac ako 50 krajín po celom svete. Best Machinery sro. zo širokého sortimentu Shantui distribuje a zabezpečuje servis iba na tie dozéry, ktoré majú CE certifikáty a ktoré pri zaručenej spoľahlivosti dosahujú rovnako ako Liugong stroje vynikajúci pomer medzi kvalitou a cenou. Zemné stroje Shantui v rozmedzí 10 - 37 ton dodávame pre svojich zákazníkov s rôznou vybavenosťou.

V prípade potreby poradíme aj pri tvorbe projektovej dokumentácie a pri zabezpečení financovania projektu pre našich partnerov. Ak hľadáte nový stroj pre zemné práce, žiadame, aby Ste v menu na ľavej strane vybrali skupinu zariadení, ktoré chcete zobraziť alebo vyplňte a pošlite nám nasledujúci formulár. V prípade použitých strojov popri nákupe je možné aj ich prenájom. Hľadáte rýpadlá, čelné nakladače, kompaktné nakladače, traktorbagr alebo buldozér na zemné práce? Ste na správnom mieste!

Ste pred nákupom stroja na zemné práce? Prosím, kontaktujte nás ešte dnes!

Zavolajte na telefonné číslo +36 20 966 26 02 , alebo pošlete správu vyplnením formulára!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotografie o LiuGong strojoch pre zemné práce

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background


Chceli by Ste pozrieť aj iné fotografie? Kliknite na menu "Galéria" v hornom riadku a vyberte si položku "Stroje pre zemné práce".

LiuGong čelné nakladače

Prvý na svetovom trhu v oblasti kľbových nakladačov

LiuGong čelný nakladač typ 888

Ako distribútor značky LiuGong, v ponuke spoločnosti Best Machinery sro. možno nájsť všetky typy nakladačov, ktoré táto firma vyrába. Skupina LiuGong má viac ako pol storočia skúseností v oblasti výroby strojov na zemné práce a nakladačov. Ročne vyrábajú viac než 40 tisíc kusov kĺbových čelných nakladačov. Už dlhú dobu LiuGong je popredným výrobcom čelných nakladačov v Číne, ale v roku 2011 skupina sa dostala aj do popredia globálneho trhu s nakladačmi po celom svete. 13,8 percentným podielom na trhu LiuGong vyrába v kategórii najväčší počet strojov vo svete. Momentálne v našej ponuke najdete 7 rôznych rozmerov (CLG816G, CLG835III, CLG842III, CLG856III, CLG862III, CLG877III, CLG888III) od 5,5 až do 30 ton a od 0,8 m3 do 6 m3 objemu lopaty.

felkialto1Iste viete aj Vy:felkialto1
prechod na emisné štandardy Tier4 vedie k významnému zvýšeniu cien.

Nakladače v limitovanom počte!
Teraz za ceny roku 2014 môžete kúpiť nové stroje triedy Tier3!
Kontaktujte nás ešte dnes a ušetríte až 30%!


LiuGong čelný nakladač typ 877

Čelné nakladače sú montované motormi značky Cummins, prevodovkami značky ZF, hydraulikou značiek Rexroth alebo Kawasaki. Vďaka dielov od známych a renomovaných dodávateľov čelné nakladače sú vysoko spoľahlivé, bezpečné a majú vynikajúci pomer kvality a ceny. Naša firma predáva čelné nakladače značky LiuGong od roku 2007 a počas tejto doby sme predali viac ako 50 zariadení v Maďarsku. Základným vybavením každého stroja je diferenciál so zvýšeným trením (limited slip), regulovanie hydrauliky v závislosti od zaťaženia (load sensing), klimatizácia, tretí hydraulický okruh, nafukovacie sedadlo a tónované sklá Ak je to potrebné, je možné objednať nakladače s centrálnym mazaním, tlmičom ramena, rýchlo pripojiteľnými lopatami, ako aj vážiacou lyžicou. Nižšie najdete katalógy na stiahnutie, fotoalbumy usporiadané podľa typov a videá.

LiuGong čelný nakladač typ 856 

Popri nových strojoch na predaj máme k dispozícii pre našich zákazníkov aj použité čelné nakladače u ktorých je možný aj prenájom. Na základni našej firmy v Szigetszentmiklósi stránky môžu si vyskúšať vybrané nakladače pri bežných pracovných podmienkach, testovať ich alebo uskutočniť referenčné návštevy.

Kliknite na číslo modelu a otvorí sa príslušný katalóg!

Typ Prevádzková hmotnosť Štandardná veľkosť lopaty Výkon motora
Kw/KS
Nosnosť
CLG816G download
5600 kg 0,8 m3 50,2 kW / 67 KS 1 tona
CLG835III download
13200 kg 1,9 m3 119 kW / 160 KS 3 tony
CLG842III download
15000 kg 2,7 m3 144 kW / 193 KS 4 tony
CLG856III download
18000 kg 3 m3 164 kW / 220 KS 5 ton
CLG862III download
19500 kg 4 m3 179 kW / 240 KS 6 ton
CLG877III download
24500 kg 4,2 m3 216 kW / 290 KS 7 ton
CLG888III download
30000 kg 4,5 m3 250 kW / 335 KS 8 ton

Hľadáte čelné nakladače na zemné práce? Prosím, kontaktujte nás ešte dnes!

Zavolajte na telefonné číslo +36 20 966 26 02 , alebo pošlete správu vyplnením formulára!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Súvisiace produkty

Kanálmérleg Lyžicové váhy
Allu kanál, D széria ALLU lopaty (rad D)

Fotografie o nakladačoch LiuGong

Albums

u ktorých je možný aj prenájom. Na základni našej firmy v Szigetszentmiklósi stránky môžu si vyskúšať vybrané nakladače pri bežných pracovných podmienkach, testovať ich alebo uskutočniť referenčné návštevy.

LiuGong 777A traktorbager

LiuGong 777A kotró rakodó

Vítame Vás vo svete kombinovaných strojov značky LiuGong na zemné práce. Sme výhradným distribútorom v Maďarsku jednej z najväčšej ázijskej strojárenskej výrobnej skupiny strojov na zemné práce, ktorá má viac ako 55 rokov skúseností. V našej ponuke najdete rýpadlo-nakladač značky Liugong 777A. Kombinovaný stroj zákopník je montovaný motorom zn. Perkins, a so silovým prevodom Carraro. Štandardným doplnkovým vybavením stroja na zemné práce je lyžica "4-v-1", vybudovaný pomocný hydraulický okruh, klimatizácia, vstavané rádio s USB vstupom ako aj tónované sklá. Je možné objednať aj ďalšie vybavenia a doplňky (vidly paletizačné, teleskopické výsuvné ramená). Stroj má 4x4 hnacie ústrojenstvo. Rýpadlo-nakladač má dispozícii niekoľko veľkostí lyžice pre zákopník (aj hlbkové), ich objem je od 0,09 m3. do 0,4 m3 a šírka lopaty je tiež voliteľná (30cm-150cm). V prípade potreby môžete pre rýpadlo-nakladač objednať aj búracie kladivá značky Rhino (EVERDIGM) alebo YanTai a sú k dispozícii aj doplňkové adaptéry značky Ferrokov.

felkialto1Vyžiadajte cenovú ponuku hneď! felkialto1

LiuGong Kotró rakodógép 

Hľadáte mini nakladač (kompaktný nakladač)?
385b kompakt rakodógép
Kliknite na obrázok a prejdete na stranu kompaktných pracovných strojov.

Kliknite tu pre rýpadlá s pásovým pohonom
lanctalpas kotro

felkialto1Iste viete aj Vy:felkialto1
prechod na emisné štandardy Tier4 vedie k významnému zvýšeniu cien.

Rýpadlo-nakladače v limitovanom počte!
Teraz za ceny roku 2014 môžete kúpiť nové stroje triedy Tier3 !
Kontaktujte nás ešte dnes a ušetríte až 30%!

 

Popri nových nakladačoch na predaj pre našich zákazníkov máme tiež k dispozícii použité stroje na zemné práce u ktorých je možný aj prenájom. Na základni našej firmy v Szigetszentmiklósi stránky môžu si vyskúšať vybraný traktor-nakladač pri bežných pracovných podmienkach, testovať ich alebo uskutočniť referenčné návštevy.

Kliknutím na číslo modelu sa otvorí príslušný katalóg rýpadlo-nakladača!

Typ CLG777A
download

Prevádzková hmotnosť 8400 kg
Typ motora Perkins 1104-44T
Výkon motora 72 kW / 98 HP
Celkový výkon 74,5 kW / 101 HP
Maximálny krútiaci moment 392 Nm
Maximálna rýchlosť 38 km/h
Štandardná nakladacia lyžica 1m3, 4v1, s paletizačnou vidlicou
Štandardná rýpadlová lyžica 60cm, 0,21m3

Hľadáte stroj rýpadlo-nakladač? Kontaktujte nás ešte dnes!

Zavolajte na telefonné číslo +36 20 966 26 02 , alebo pošlete správu vyplnením formulára!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Súvisiace produkty


Allu kanál, D széria
Allu lopaty (séria D)
Adapterek, kiegészítők Adaptéry a príslušenstvá
Rhino bonto Búracie kladivá, priťahovacie nožnice

Fotografie LiuGong CLG777A hĺbkového nakladača

LiuGong kompaktné nakladače

LiuGong csúszókormányzású Bobcat rivális kompakt rakodó

Spoločnosť Best Machinery sro. je oficiálnym zástupcom skupiny LiuGong v Maďarsku. Táto skupina je najväčším výrobcom zariadení pre zemné práce v Ázii a má viac než 50 rokov skúseností v tejto oblasti. Výhodné ceny a vysoká spoľahlivosť ich dáva na popredné miesto v tejto kategórii.

V našej ponuke v súčasnej dobe sú tri veľkosti kompaktných nakladačov so šmykovým riadením. Stroje sú štandardne vybavené klimatizáciou, ako aj so zabudovaným pomocným hydraulickým okruhom.

Od januára 2014 aj v našej krajine sú k dispozícii nové stroje série B , ktoré prešli inováciou modelov. Liugong 365B, 375B a 385B kompaktné nakladače čakajú záujemcov s prepracovanou ergonomickou a panoramatickou kabínou, s obnoveným riadením s originálnymi motormi Perkins a Yanmar, ktoré sú schopné splniť dokonca aj emisné normy Tier 4 (Stage IIIB)!

felkialto1Vyžiadajte cenovú ponuku už teraz! felkialto1

K vykonaniu precíznych úloh LiuGong kompaktné nakladače môžu byť vybavené rôznymi adaptérmi. Medzi voliteľné príslušenstvá patria vrtačka pôdy, odhrňač snehu, zametač, asfaltová fréza a podkopové lopaty. Aj hydraulické búracie kladivá typu Rhino (EVERDIGM) alebo Yantai môžu byť pripojené k strojom. K stiahnutiu katalógu jednotlivých typov prejdite nižšie.

kompakt rakodógep LiuGong

Rýhovací rýpadlo-nakladač hľadáte?
LiuGong Kotró rakodó
Kliknite na obrázok a prejdete na stranu rýhovačov.

felkialto1Iste viete aj Vy!felkialto1
prechod na emisné štandardy Tier4 vedie k významnému zvýšeniu cien.

Nakladače v limitovanom počte!
Teraz za ceny roka 2014 môžete kúpiť nové stroje triedy Tier3!
Kontaktujte nás ešte dnes a ušetríte až 30%!


Popri nových strojoch na predaj pre našich zákazníkov máme tiež k dispozícii použité čelné nakladače, u ktorých je možný aj prenájom. Na základni našej firmy v Szigetszentmiklósi stránky môžu si vyskúšať vybrané nakladače pri bežných pracovných podmienkach, testovať ich alebo uskutočniť referenčné návštevy.

  

Kliknite na číslo modelu a otvorí sa príslušný katalóg!

Typ Prevádzková hmotnosť Štandardná veľkosť lopaty Výkon motora
Kw/KS
Nosnosť
CLG 365B download 2950 kg 0,4 m3 35,7 kW / 48 KS 795 kg
CLG 375B download  3100 kg 0,45 m3 43 kW / 57,7 KS  865 kg
CLG 385B download 3550 kg  0,6 m3 61,6 kW / 82,6 KS 1045 kg

  

Šmykom riadené nakladače hľadáte? Kontaktujte nás ešte dnes!

Zavolajte na telefonné číslo +36 20 966 26 02 , alebo pošlete správu vyplnením formulára!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Súvisiace produkty


Rhino
Rhino (EVERDIGM) búracie kladivá
Adapterek, kiegészítők Adaptéry a príslušenstvá

 

Fotografie šmykom riadených čelných nakladačov LiuGong

Albums

LiuGong rýpadlá, midi rýpadlá

Pracovné stroje pásové rýpadlá

Pásové rýpadlo LiuGong

LiuGong je jeden z najväčších ázijských výrobcov strojov na zemné práce a už od roku 1958 vyvíja pracovné stroje. V súčasnej dobe dosiahol vedúcu pozíciu na svetovom trhu v oblasti výroby nakladačov. Viac ako 20 rokov má zastúpenie v kategórii pásových rýpadiel Rovnako ako pre nakladače LiuGong aj pre pásové rýpadlá hlavné komponenty strojov dodávajú najznámejší svetový výrobcovia. Vďaka vyspelej výrobnej kultúry a vysokej kvality komponentov, hlavnou vlastnosťou Liugong pásových rýpadiel je vysoká spoľahlivosť. Táto skutočnosť ako aj priaznivé ceny zariadení rozlišuje LiuGong rýpadlové stroje od konkurencie.

felkialto1Vyžiadajte cenovú ponuku hneď!felkialto1

 

Hľadáte rýpadlo-nakladač?
Kliknite na obrázok a budete presmerovaný!

LiuGong kotró rakodó munkagép

LiuGong 904 lánctalpas kotró

V našej ponuke v súčasnej dobe najdete tri veľkosti midirýpadiel . V kategórii menej ako 10 ton distribujeme pásové rýpadla CLG 904C a 904D, 906C a 906D, ako aj CLG908C a 908D. V triede ťažších strojov, v rozmedzí 10 až 20 ton LiuGong súperia so strojom 915D. Vyššie uvedené typy sú zmontované originálnymi motormi japonskej výroby značky Yanmar alebo pôvodnými motormi americkej výroby značky Cummins. Rýpadlá LiuGongu ťažšie, ako 20 ton v našej ponuke najdete štyri veľkosti: CLG 922LC a 922E, CLG 925LC a 925E, CLG930E a CLG 936LC, ktoré sú zmontované americkými motormi Cummins. Najdete u nás aj dlhoramenné rýpadlo celkovej hmotnosti 26 ton typu 925LL. Hydraulický systém strojov dodávajú firmy Rexroth alebo Kawasaki. V označení strojov prvé číslo (9) označuje pomenovanie pásových rýpadiel, ďalšie dve číslice označujú prevádzkovú hmotnosť. LiuGong v triede mini rýpadlá (menej ako 4 tony), a v triede strojov s gumovými kolesami aktuálne neponúka žiadne zariadenie, ale môžeme uspokojiť prípadné požiadavky dodaním strojov iných značiek. Náš sortiment o niekoľko mesiacov bude doplnený najväčším typom 45-tonovým rýpadlom typu CLG945E. Nižšie nájdete katalógy na stiahnutie, videá a obrázkovú galériu strojov.

NOVINKA! Už aj v našej krajine sú k dispozícii LiuGong rýpadlá najnovšej verzie roku 2015, ktoré prešli inováciou modelov. V prípade midirýpadiel série D, alebo väčšej pohotovostnej hmotnosti série E čakajú našich zákazníkov pracovné stroje modernizované, so zvýšenou veľkosťou kabíny, s obnovenými motormi Yanmar a Cummins splňajúce aj Tier 4i (Stage IIIB) emisné normy a opatrené aj štandardizovanými a modernizovanými ovládacími a zobrazovacími prvkami. Vyžiadajte cenovú ponuku ešte dnes!

LiuGong kotrógép

felkialto1Iste viete aj Vy:felkialto1
prechod na emisné štandardy Tier4 vedie k významnému zvýšeniu cien.

Rýpadlá v limitovanom počte!
Teraz za ceny roka 2014 môžete kúpiť nové stroje triedy Tier3 !
Kontaktujte nás ešte dnes a ušetríte až 30%!


Popri nových pásových rýpadlových pracovných strojoch
na predaj pre našich zákazníkov máme tiež k dispozícii použité pásové midi rýpadlá, poprípade pásové rýpadlá s pohotovostnou hmotnosťou väčšiou ako 20 ton, ktoré je možné aj prenajať. Na základni našej firmy v Szigetszentmiklósi stránky môžu si vyskúšať vybrané rýpadlo-nakladače pri bežných pracovných podmienkach, môžu ich testovať alebo uskutočniť referenčné návštevy.

Kliknutím na číslo modelu sa Vám otvorí príslušný katalóg rýpadla!

Typ Prevádzková hmotnosť Štandardný objem lyžice Výkon motora Dosah ramena
CLG 904Ddownload 4.000 kg  0,12 m3 27.1 kW (36KS) @ 2,200 rpm   5.220 mm
CLG 906Ddownload 5.900 kg 0,21 m3 36.2 kW (49KS) @ 2,100 rpm 6.065 mm
CLG 908Ddownload 7.800 kg 0,32 m3 56.6 kW (78KS) @ 2,200 rpm 6.225 mm
CLG 915D download
13.900 kg 0,55 m3 82 kW (112KS) @
2,200 rpm
8.215 mm
CLG 922E download
25.500 kg 1,2 m3 127 kW (173KS) @ 2,000 rpm 9.685 mm
CLG 925E download
25.500 kg 1,2 m3 142 kW (190KS) @ 2,000 rpm 10.180 mm
CLG 925LLdownload
(S dlhým ramenom)
26.000 kg 0,5 m3 142 kW (193KS) @ 2,200 rpm 15.560 mm
CLG 930Edownload
31.300 kg 1,4 m3 169kW (227KS) @ 1,900 rpm 10.453 mm
CLG 936LCdownload
37.600 kg 1,6 m3 209kW (284KS) @ 1,900 rpm 10.900 mm

Hľadáte pásové rýpadlo? Kontaktujte nás ešte dnes!

Zavolajte na telefonné číslo +36 20 966 26 02 , alebo pošlete správu vyplnením formulára!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Súvisiace produkty


Allu kanál, D széria
Allu lopaty (séria D)
Kiegészítő adapterek Dodatočné adaptéry
Rhino bonto Rhino búracie kladivo, drapáky, spevňovače

Fotografie o LiuGong pásových rýpadiel a midi rýpadiel

Albums