LiuGong vysokozdvižné vozíky

Dieselové, plynové a elektrické vozíky

Naisto môžeme tvrdiť: ak vysokozdvižný vozík, potom LiuGong! Firemná skupina LiuGong je popredný čínsky výrobca pracovných strojov, od roku 1958 vyrába rôzne zariadenia. Od tej doby aj v celosvetovom merítku vyrobila vysoký počet strojov - vrátane vysokozdvižných vozíkov. Vďaka veľkej výrobnej kapacity a čínskej obchodnej kultúry skupina vyrába kvalitné vysokozdvižné vozíky s výborným pomerom kvalita/cena, ktoré sú vhodné pre miesta s ťažkými pracovnými podmienkami alebo pre dlhodobú, nepretržitú prevádzku.

LiuGong plynové, elektrické a dieselové vysokozdvižné vozíky

LiuGong vysokozdvižné vozíky sa stávajú čím viac populárnejšími po celom svete kvôli nízkym prevádzkovým nákladom a nízkej náročnosti na údržbu. Značka výrobcu v poslednom desaťročí sa stala synonymom spoľahlivosti. Stalo sa to hlave z dôvodu veľmi prísneho dodržania príslušných noriem výrobného procesu zodpovedajúcich požiadavkám systému riadenia kvality ISO a vysokej kvality zabudovaných komponentov pri montáži zariadení (originálne japonské motory, hydraulické systémy).

LiuGong ponúka typické dieselové vysokozdvižné vozíky, vozíky poháňané plynom, benzínové vozíky a ich kombinácie: benzínové-plynové alebo elektrické vysokozdvižné vozíky. Kliknutím na červenou farbou označené odkazy sa dostanete na stranu zvoleného typu vozíka, kde si môžete prezrieť aj katalógy zariadení. Dúfame, že Vám napadne otázka: prečo by ste mali zaobstarať ojazdený vozík, keď za kúpnu cenu použitého vozíka môžete si kúpiť nový vysokozdvižný vozík LiuGong?

7 dôvodov prečo kúpiť LiuGong vysokozdvižné vozíky

pipa3Originálny motor a prevodové diely japonskej výroby

pipa3Priaznivá cena

pipa3Vynikajúci pomer kvalita/cena

pipa350 rôznych možností výberu

pipa3Premiový záručný servis

pipa3Celoštátna sieť servisných stredísk

pipa3Vysokozdvižné vozíky v prevedení diesel / benzín-plyn / elektrická verzia

 LiuGong vysokozdvižný vozík

Na všetky druhy nami predávaných vysokozdvižných vozíkov, na posuvné stĺpcové stroje, alebo na stroje s výsuvným ramenom, na ručne riadené alebo vedené zariadenia, teda prakticky na všetky druhy zariadení ponúkame rôzne doplňkové vybavenia, Kaup Cascade doplňky pre vysokozdvižné vozíky . Okrem toho, od mostíkových váh cez vážiace vozíky až k závesným váham rovnako sme k dispozícii zákazníkom pri zabezpečení rôznych meracích nástrojov.

Okrem vysokozdvižných vozíkov LiuGong očakávame Vás aj s teleskopickými vysokozdvižnými vozíkmi Faresin.

Prosíme, aby Ste vybrali príslušnú skupiny výrobkov, ktoré vás zaujímajú pomocou menu na ľavej časti stránky, alebo sa informujte telefonicky, poprípade vyplňte nižšie uvedený formulár . Naši odborníci vám radi pomôžu v akejkoľvek záležitosti týkajúce sa nákupu a prevádzky vysokozdvižného vozíka.

Zaujímate sa o vysokozdvižný vozík, alebo máte záujem o niektoré doplňkové vybavenie? Spojte sa s nami!

Zavolajte na telefonné číslo +36 20 966 26 02 , alebo pošlete správu vyplnením formulára!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotografie o LiuGong vysokozdvižných vozíkov

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background


Chceli by Ste pozrieť aj iné fotografie? Kliknite na nápis „Galéria" v hornom riadku menu a vyberte si kategoriu "Fotografie o vysokozdvižných vozíkoch"!