Drviče na umelú hmotu a odpad

Lisy na odpad a zariadenia na balenie odpadu...

Naša spoločnosť, Best Machinery Kft., ponúka svojim zákazníkom široký výber riešení na nakladanie s odpadom.

V našej ponuke môžete nájsť výrobky mnohých európskych a čínskych výrobcov, ktorými sa dá vyriešiť drvenie, mletie alebo iné spracovanie odpadu z papiera, z umelej hmoty, z gumy, zo skla a zo šrotu. Drviče na odpad a zariadenia shredder sú vhodné na účinné zmenšenie objemu hocijakého materiálu. Pre naše viacosé drviče nespôsobuje problém ani kovom kontaminovaný odpad. Lisy na odpad a zariadenia na balenie odpadu sú vhodné aj na zhutňovanie odpadu bez jeho drvenia.

felkialto1

Popredný hráč drvenie je už tu!

3E jednoosové, dvojosové a štvorosové drviče

felkialto1

Vďaka odporúčaným technologickým riešeniam si môžu naši zákazníci v značnej miere znížiť svoje prevádzkové a aj logistické náklady na nakladanie s odpadom, V mnohých prípadoch môžu dobre zúžitkovať a získať hodnotné druhotné suroviny alebo nosiče energie zo svojho výrobného odpadu. Naši skúsení odborníci Vám pomôžu nájsť ideálne riešenie aj z technického hľadiska aj čo sa týka ceny.

Pomocou partnera, ktorý vypracuje návrhy na získanie financovania investície, Vám pomožeme v tom, aby ste kúpu Vašich strojov a investíciu sčasti financovali pomocou projektov z Európskej únie, resp. z domova.

Recycling – lisy na odpad, drviče odpadu a drviče

Po realizácii poskytneme pre Vašu spoločnosť kompletný servis a zabezpečenie súčiastok.

Prosíme Vás, informujte sa telefonicky, resp. vyplnením formulára. K výberu vhodného zariadenia podľa Vašich požiadaviek Vám zabezpečíme bezplatnú odbornú pomoc inžinierov!

Ak máte záujem o spracovanie biomasy (drevo a hospodárske materiály), tak prosím vás kliknite na menu spracovanie biomasy.

Kontaktujte nás ešte dnes!

Zavolajte na telefonné číslo +36 20 966 26 02 , alebo pošlete správu vyplnením formulára!