Briketovacie stroje, peletovacie systémy

Drviče drevitých a bylinných rastlín

Vítame Vás vo svete briketovacích a peletovacích systémov, drviacich strojov, žeriavov a prívesov na prepravu dreva. Best Machinery sro. dôsledne sleduje vytýčené cieľe EÚ a vlády pre obnoviteľné využitie energie a ponúka širokú škálu zariadení na spracovanie biomasy, obslužiac tým investorov, ktorí majú v úmysle investovať do zariadení o kapacitách 100-200 kg až do viac ton za hodinu. Medzi zariadeniami aglomerácie (primárne zhutňovanie) rovnako možno nájsť jednotlivé technologické komponenty - kladivové a nožové drviace stroje, sušičky, mechanické a hydraulické briketovacie stroje, rovnako aj ploché a prstenné matricové peletovacie stroje, baliace systémy - ako aj závody zhotovené na kľúč na využitie biomasy. Za bezkonkurenčné ceny ponúkame pre našich zákazníkov najvhodnejšie riešenia pre ich potrieb aj v prípade drevených a bylinných surovín.

Spracovanie biomasy – shreddery, briketovacie lisy, peletovacie zariadenia

 

felkialto1

České briketovacie stroje malých kapacít už od 8.990 eur!
v prevedeniach 35 kg/h a 50 kg/h.

Stroj na výrobu peliet pre vykurovanie
k surovinám s vysokou vlhkosťou!

felkialto1

 

Prečo Best Machinery?

pipa3Disponujeme s desaťročnou skúsenosťou v oblasti zariadení pre využitie biomasy.

pipa3Pre záujemcov poskytujeme bezplatnú odborno-inžinierskú pomoc.

pipa3Naši ekonómovia Vám pomôžu vykalkulovať dobu vrátenia sa investícií, aby Váš systém Vám zarábal peniaze!

pipa3V jednotlivých kategóriách ponúkame zariadenia od rôznych výrobcov, a tak Vy si môžete vybrať systém s najlepším pomerom cena-hodnota.

pipa3Popri zhotovení prevádzok na kľúč, dodávame aj dielčie jednotky pre briketovacie a peletovacie stroje.

pipa3Poskytujeme pomoc k vypracovaniu a k získaniu EU projektov, a zároveň ponukneme aj vhodné riešenie na financovanie.

pipa3Konštrukcia našich strojov je profesionálne a sú vhodné aj pre nepretržitú prevádzku.

pipa3Prevádzkové náklady našich drviacich strojov, briketovacích sústav a peletovacích zariadení sú nadmerne priaznivé.

Zaujímate sa o systémoch pre využitie biomasy? Hľadajte nás buď telefonicky alebo vyplnením dotazníka, naši inžinieri Vám pomôžu. Sme schopní ponuknúť riešenia pre úplne procesy počnúc od zaobstarania surovín pomocou Kronos prívesov v lesnom hospodárení, cez Eschlböck a Hussman drvičov v drevnom priemysle, briketovacími hidraulickými strojmi značky ROSS a mechanickými strojmi značky CF Nielsen, ako aj od peletovacich strojov značky MÜNCH-Edelstahl až do viacerých výrobcov dialkového východu predstavujúcich vysokú kvalitu a výborný pomer výrobkov cena-hodnota u kompresných systémov na spracovanie biomasy.

Briketovací stroj  CF-Nielsen
Briketovací stroj CF-Nielsen

Naši azijskí výrobcovia disponujú s početnými svetovými patentmi, a dnes už majú vedúce postavenie v oblasti technológie kompresných systémov pre krmivá a pre biomasy. Ďaka našej celoštátnej servisnej siete postaráme sa aj o opravu a údržbu briketovacích, drviacich alebo peletovacích strojov zakúpených u iných dodávateľov.

Veľkokapacitný peletovací stroj
Veľkokapacitný peletovací stroj

Naši inžinieri v rámci bezplatného poradenstva sú Vám k dispozícii, a v prípade konkretného investičného plánu poskytneme technickú podporu aj k vypracovaniu projektovej dokumentácie. Sme si istý v tom, že ďaka vynímočne širokého špektra nami ponúkaných zariadení vždy najdeme pre Vás najideálnejšie riešenie pri výbere drviacich strojov alebo peletovacích a briketovacích systémov.

Pomocou zoznamu na ľavej strane vyberte si skupinu zariadení, alebo sa informujte telefonicky, poprípade vyplňte si tlačivo.

Zaujímate sa o určitú technológiu? Spojte sa s nami ešte dnes!

Zavolajte na telefonné číslo +36 20 966 26 02 , alebo pošlete správu vyplnením formulára!