Originálne a kvalitné OEM a AM náhradné diely pre všetky typy pracovných strojov!

Caterpillar, Volvo, JCB, Liebherr, Komatsu ...

Originálne a OEM/AM diely pre pracovných strojov  – JCB, Volvo, Caterpillar

Originálne a OEM/AM diely pre parocvných strojov – JCB, Volvo, Caterpillar

Máte záujem o náhradné diely do pracovných strojov? Ste na dobrom mieste! Naše Oddelenie pre náhradné diely Vás čaká, ak potrebujete náhradné diely nezávislé od typov pracovných strojov, či je to LiuGong, Volvo, JCB alebo Caterpillar. Pracuje u vás stroj inej značky? Naša spoločnosť vám pomôže pri zabezpečení vhodného diela.

Je samozrejmosťou, že pre stroje, ktoré Best Machinery sro. predáva ponúkame úplny výber zo všetkých náhradných dielov. U spoločnosti Best Machinery vždy máme na sklade náhradné diely pre značky LiuGong a Shantui, či je to čelný nakladač, dózer, rýpadlo, rýpadlo-nakladač, valček, zrovnávač alebo vysokozdvižný vozík, a tým zabezpečíme aby ste vy v prípade poruchy nemuseli čakať.

Naši zákazníci to žiadali, a preto pred troma rokmi sme začali distribuovať náhradné diely aj pre celosvetové značky. Vy máte iný stroj ako LiuGong? Máte Caterpillar, Volvo, JCB, Komatsu alebo Liebherr stroje? Dodanie náhradných dielov pre tieto stroje pre nás nie je problémom.

Ponuka náhradných dielov je možné rozdeliť do troch skupín:
- Originálne náhradné diely (pre stroje LiuGong, Shantui, Caterpillar, Volvo, JCB, Komatsu)
- Náhradné diely od iného dodávateľa (pre stroje Caterpillar, JCB, Komatsu, Liebherr, Hitachi) Tieto diely majú dokonale kvalitné výrobné charakteristíky. Tieto výrobcovia pracujú aj pre väčších výrobcov a pritom aj oni predávajú tieto diely bez originálneho označenia - napríklad Volvo alebo Caterpillar. Iný rozdiel medzi týmito dielmi nie je, dokonca aj číslo tovaru je rovnaké.
- OEM/AM náhradné diely (pre všetky typy strojov). Tieto diely majú veľmi dobrý pomer medzi kvalitou a cenou bez výrazného zníženia výkonu.

Tóth István - Vedúci skladu náhradných dielov

V súčasnej dobe ponuka cien za práce sú nízke, množstvo prác sa znižuje a namiesto drahých originálných náhradných dielov každý dodávateľ hľadá nie od originálnych, ale od náhradných dodávaťeľov diely s vysokou kvalitou a s oveľa nižšiou cenou pre pracovné stroje.

Pre hore uvedené značky v plnom rozsahu zabezpečujeme motorické, hidraulické, elektrické a konštrukčné náhradné diely, ako aj gumové pásy.

Odborníci od Best Machinery sro. Vám ochôtne poradia. Priamým zaobstaraním ponúkame kvalitné hidraulické náhradné diely, ako napríklad čerpadlá, valce, prevodovky, tesneniace sady, torzné meniče, spojky a prevody pre všetky typy strojov.

Neváhajte, vyplnením nižšie uvedenáho formulára vyžiadajte cenovú ponuku, alebo zavolajte na číslo +421 907 22 54 22. Pošlite nám číslo tovaru chybného diela podľa dokumentácie alebo značku a typ stroja.

Hľadáte motorické súčasti stroja?
Náhradné diely pre všetky typy motorov značiek Cummins, Perkins, Caterpillar, Komatsu, Deutz, Yanmar, Mitsubishi a Isuzu.

 

Prosím, kontaktujte nás ešte dnes!!

Zavolajte na telefonné číslo +36 20 966 26 02 , alebo pošlete správu vyplnením formulára!