LiuGong stavebné stroje na zemné práce

Shantui dozery

Spoločnosť Best Machinery sro. už od roku 2006 sa zaoberá distribúciou a opravou veľmi kvalitných strojových zariadení pre zemné práce a vysokozdvižných vozíkov čínskej výroby s vynikajúcim pomerom ceny a kvality.

V širokej škále sortimentov zaujmú výsadné postavenia stroje pre zemné práce LiuGong s viac ako 50 ročnou tradíciou výroby. Skupina v súčasnosti pôsobí v 83 krajinách na piatich kontinentoch. Ako distribútor ponúkame od výrobcov kĺbové čelné nakladače , pásové rýpadlá normálnej veľkosti a v prevedení midi, ručne vedené a kabínové valčeky, zrovnávače (grédery), nakladače so šmykovým riadením a s rôznymi výkonmi ( kompaktný nakladač ) a univerzálne multi-funkčné rýpadlo-nakladače.

Firma LiuGong je jedným z popredných svetových výrobcov zemných strojov, v oblasti výroby nakladačov v roku 2011 a v roku 2012 dosiahla vedúcu pozíciu na svetovom trhu. Spoločnosť, ktorá je čiastočne štátna a čiastočne súkromná je vedená na burze v Shanghai. Firma má kvalitné vývojové oddelenie, čo zaisťuje inovácie a stále rozširovanie typov strojov na zemné práce. V súčasnej dobe viac ako 200 LiuGong strojov je uvedených do prevádzky v našej krajine.

LiuGong pracovné stroje – rýpadlo, čelný nakladač, rýpadlo-nakladač, kompaktný nakladač

Zemné stroje distribuované Best Machinery sro. vlastnia CE certifikáty, zabezpečenie opráv a dodávky náhradných dielov zaisťuje naša spoločnosť. LiuGong stroje väčšinou sú montované motormi americkej výroby Cummins, Rexroth hydraulikou, prevodovkami od ZF a mostami. Každý LiuGong stroj na zemné práce má vynikajúce kvalitné diely, a tak súperia aj so strojmi, ktoré patria do prémiového segmentu, pričom ich ceny zostávajú v dostupnej kategórii.

felkialto1 Iste Viete:felkialto1
prechod na emisné štandardy Tier4 vedie k významnému zvýšeniu cien.

V limitovanom množstve
teraz za ceny roku 2014 môžete kúpiť nové stroje Tier3 !
Kontaktujte nás ešte dnes a ušetríte až 30%!

 

LiuGong pracovné stroje a stroje na zemné práce

Dozery ponúkame ako distribútory čínskej spoločnosti Shantui. Továrňa na výrobu strojov pre zemné práce Shantui bola založená v roku 1979. Výrobca od svojho vzniku úzko spolupracuje s japonskou firmou Komatsu. Shantui v roku 1980 na základe Komatsu licencie vyrábala prvé buldozéry. Aj v dnešnej dobe hlavnými produktmi firmy sú dozéry a je najväčším výrobcom dozérov v Číne. Ich stroje pre zemné práce vlastnia certifikáty ISO9001 od roku 1997. Ten istý rok spoločnosť bola zapísaná na burze cenných papierov. Ich stroje na zemné práce distribujú do viac ako 50 krajín po celom svete. Best Machinery sro. zo širokého sortimentu Shantui distribuje a zabezpečuje servis iba na tie dozéry, ktoré majú CE certifikáty a ktoré pri zaručenej spoľahlivosti dosahujú rovnako ako Liugong stroje vynikajúci pomer medzi kvalitou a cenou. Zemné stroje Shantui v rozmedzí 10 - 37 ton dodávame pre svojich zákazníkov s rôznou vybavenosťou.

V prípade potreby poradíme aj pri tvorbe projektovej dokumentácie a pri zabezpečení financovania projektu pre našich partnerov. Ak hľadáte nový stroj pre zemné práce, žiadame, aby Ste v menu na ľavej strane vybrali skupinu zariadení, ktoré chcete zobraziť alebo vyplňte a pošlite nám nasledujúci formulár. V prípade použitých strojov popri nákupe je možné aj ich prenájom. Hľadáte rýpadlá, čelné nakladače, kompaktné nakladače, traktorbagr alebo buldozér na zemné práce? Ste na správnom mieste!

Ste pred nákupom stroja na zemné práce? Prosím, kontaktujte nás ešte dnes!

Zavolajte na telefonné číslo +36 20 966 26 02 , alebo pošlete správu vyplnením formulára!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotografie o LiuGong strojoch pre zemné práce

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background


Chceli by Ste pozrieť aj iné fotografie? Kliknite na menu "Galéria" v hornom riadku a vyberte si položku "Stroje pre zemné práce".