Drviace a triediace stroje

McCloskey vysokokapacitné mobilné drviče a triediče,
CityEquip multi-lift kontajnerové zariadenia

Best Machinery sro. od roku 2006 sa zaoberá distribúciou vysoko kvalitných a vynikajúci pomer cena/hodnota dosahujúcich drviacich a triediacich zariadení. Od roku 2012 aj spoločnosť McCloskey International Inc. je našim partnerom, ktorá obsadzuje popredné miesto na trhu týchto zariadení.

McCloskey International Inc. už takmer štvrť storočia je na trhu triediacich zariadení, ale aj na trhu drviacich zariadení táto spoločnosť tiež spôsobí viac ako desať rokov. Právom môžeme túto medzinárodnú spoločnosť považovať za odborníka v oblasti drvenia a triedenia. Široký sortiment jej triediacich a drviacich zariadení poskytuje vždy vyhovujúce riešenie daného drviaceho alebo triediaceho procesu. Pomocou nespočetných inovačných krokov a dostupných doplňkov - ako napr. pevné gumové kolesá pre rošty - spoločnosť dosiahla vedúcu pozíciu na trhu v Severnej Amerike.

McCloskey drviace a triediace zariadenie (drvič-kameňa)

Spoločnosť sa stala veľmi úspešnou v oblasti vibračných triedičov ďaka takzvaným "high-energy" skriňiam s roštami. Z radov triedy R ťažké triadiacie zariadenia, rovnako ako zo série Kompaq a z radov triedy S jemné triadiacie zariadenia viete nájsť vhodné zariadenie na separáciu alebo triedenie. Podľa potrieb zákazníkov aj McCloskey International tiež prenikol na trh drvičov. a začal s významnými vývojmi. Inovatívné čeľusťové, kužeľové a odrazové drviče sú schopné súťažiť s hociktorým konkurentom, ktorý by bol základom pre porovnanie.

Drviace, triediace a bubnové preosiace zariadenia značky CityEquip od nemeckej spoločnosti Cristophel Gmbh. sú cenovo dostupné a ponúkajú ekonomicky efektívne riešenie pre priemyselné odvetvie. Nemecké mobilné, kontajnerové (multiliftové) s pásovým pohonom a semi-mobilné (presunuteľné) čelusťové drviace stroje značky CitySkid sú ideálnym riešením v baníctve a v oblasti recyklácie. Na triedenie finálneho produktu doporučujeme použiť triediaci stroj značky CitySkreen pripojiteľný k elektrickému systému drviča. Drviace a triediace zariadenia značky City sa vynikajú svojími priaznivými cenami a mimoriadnou mobilitou na trhu drvičov, triedičov a rôšt.

Pre našich partnerov pri nákupe drviaceho alebo triediaceho zariadenia poskytneme odbornú pomoc pri vypracovaní projektov a pri získavaní finančného krytia nákupu. Ak hľadáte nový drviaci alebo triediaci stroj, tak Vás prosíme, aby ste v menu na ľavej strane vybrali skupinu strojov, alebo nás kontaktujte vyplnením formulára. V prípade použitých pracovných strojov je možné aj ich prenájom.

Chcete drviť alebo by ste triedili? Prosím, kontaktujte nás ešte dnes!

Zavolajte na telefonné číslo +36 20 966 26 02 , alebo pošlete správu vyplnením formulára!