Dieselové vysokozdvižné vozíky LiuGong
Extrasilné zariadenia na prekladanie materiálov

LiuGong - új dízel targonca

Oblasti použitia dieselových vysokozdvižných vozíkov LiuGong: tieto stroje odporúčame na práce vo vonkajšom prostredí, kde výfukové plyny môžu voľne uniknúť, alebo kde prvoradou požiadavkou je stála a surová síla motora. Stroje sú k dispozícii s otvorenou a s uzavretou kabinou (poprípade aj vykurované), maximálna výška zdvihu je zvoliťeľná medzi 3 až 6m. V každom prípade bočný pohyb vidlíc je súčasťou základného vybavenia. LiuGong dieselové vozíky môžu byť objednané so stľpmi v duplexnom alebo v triplexnom prevedení.

LiuGong dieselové vysokozdvižné vozíky distribuované od Best Machinery sro. majú cieľovedomú a ergonomickú konštrukciu, a vďaka originálnym motorom Cummins a Yanmar a hydraulickým systémom Kawasaki alebo Rexroth, zariadenia sú mimoriadne spoľahlivé.

Vďaka ergonomickej konštrukcie, dieselové vysokozdvižné vozíky sú vhodné aj na práce v zťažených pracovných podmienkach, nech je to prostredie prašné alebo galvanické. Zariadenia neobsahujú zbytočne zložité počítačové alebo elektronické systémy, ktoré z hľadiska spotrebiťeľa neodôvodnene by zvýšili cenu vozidla, alebo by znižovali jeho spoľahlivosť. Ako všetci vieme: čím je technický výrobok jednoduchší, tým je spoľahlivejší.

Rovnako, ako u iných strojov LiuGong aj dieselové vysokozdvižné vozíky sú slávnymi svojou jednoduchosťou, spoľahlivosťou a prijateľnou cenou. Z týchto dôvodov sa stala táto značka jednou z popredných značiek na trhu vysokozdvižných vozíkov na svete.

Máte záujem o dieselový vysokozdvižný vozík? Pomocou vyplneného formulára kontaktujte nás ešte dnes. Pomôžeme vám vybrať vhodný vysokozdvižný vozík odpovedajúci vašim predstavám a vo výbere potrebných adaptérov k nim. Hľadáte použitý vysokozdvižný vozík? Prečo by ste mali kupovať 1-2 roky starý stroj, keď za túto cenu viete si zaobstarať aj nový dieselový vysokozdvižný vozík s plnou zárukou.

Typy dieselových vysokozdvižných vozíkov LiuGong, katalógy na stiahnutie

Dieselový vysokozdvižný vozík Klasifikácia Nosnosť Motor Výkon
CLG2020H download
CE,Tier
III/Stage IIIA
2.000 kg Yanmar
4TNE92
33 kW /
45 KS
CLG2025H download
CE,Tier
III/Stage IIIA
2.500 kg Yanmar
4TNE92
 33 kW /
45 KS
CLG2030H download
CE,Tier
III/Stage IIIA
3.000 kg Yanmar 
4TNE98 / 3.3 L
42,1 kW /
57 KS
CLG2035H download
CE,Tier
III/Stage IIIA
3.500 kg Yanmar
4TNE98 / 3.3 L
42,1 kW /
57 KS
Veľkorozmerné vysokozdvižné vozíky
(Na požiadanie)
CE,Tier
III/Tier IV
4.000 kg -
25.000 kg
Cummins B3.3TAA/3.3L -
Cummins QSB6.7
60 kW - 179 kW
Vysokozdvižné vozíky do terénu
(Na požiadanie)
CE, TierIII
Stage 3A
2.500 kg -
5.000 kg
Yanmar
4TNE92
33 kW - 60 kW

Kontaktujte nás ešte dnes a pomôžeme vám vybrať vhodný dieselový vysokozdvižný vozík

Zavolajte na telefonné číslo +36 20 966 26 02 , alebo pošlete správu vyplnením formulára!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotografie o LiuGong dieselových vysokozdvižných vozíkoch

LiuGong_diesel_targonca_2.jpgLiuGong_diesel_targonca_3.jpgLiuGong_diesel_targonca_4.jpgLiuGong_diesel_targonca_5.jpgLiuGong_diesel_targonca_6.jpgLiuGong_dizel_targonca_1.jpgLiuGong_dizel_targonca_3.jpgLiuGong_dizel_targonca_kabinnal_2.jpgLiuGong_dizel_targonca_kabinnal_3.jpgLiuGong_dizel_targonca_kabinnal_4.jpgLiuGong_dizel_targonca_kabinnal_5.jpgLiuGong_targonca_dizel_uzemu.jpg