LiuGong elektrické vysokozdvižné vozíky
Zariadenia s peším sprievodom, so stojacou obsluhou, s otvorenou a s uzavretou kabínou

LiuGong - új elektromos targonca

Oblasti použitia elektrických vysokozdvižných vozíkov LiuGong: tieto stroje odporúčame všade tam, kde dôležitou požiadavkou okolia je čistota, ochrana životného prostredia, nízka hlučnosť, predvídateľné náklady prevádzkovania a nízke nároky na údržbu z hľadiska vozíka. LiuGong elektrické vysokozdvižné vozíky sú ideálnou voľbou pre zariadenia v zdravotníctve, v obchodoch s potravinami, v skladoch, ako aj pre logistické centrá. LiuGong elektrické vozíky stačí na konci pracovného dňa pripojiť k nabíjačke akumulátorov a ráno vozík môže pokračovať v práci k plnej spokojnosti prevádzkovateľa. Liugong zariadenia na premiestnenie materiálov sú k dispozícii vo verziách s peším sprievodom, so stojacou obsluhou alebo s otvorenou a s uzavretou kabinou (poprípade aj vykurované). Popri štandardnej 3m výšky zdvihu stroje môžu byť objednané so stľpmi pre vyšší zdvih (6m) v duplexnom alebo v triplexnom prevedení. Bočný pohyb vidlíc v prípade kabínových vozíkov je súčasťou základného štandardného vybavenia.

Rovnako, ako u iných strojov LiuGong aj elektrické vysokozdvižné vozíky sú slávnymi svojou jednoduchosťou, spoľahlivosťou a prijateľnou cenou. Vďaka svojej cieľovedomej a ergonomickej konštrukcie zariadenia spoľahlivo znášajú aj oveľa vyššie namáhanie pri práci.

Môžete nás kontaktovať vyplnením forrmulára na tejto stránke. Pomôžeme vám vybrať elektrický vysokozdvižný vozík odpovedajúci vašim potrebám a vo výbere potrebných adaptérov k nim. Prečo by ste mali kupovať 1-2 roky starý stroj, keď za túto cenu viete si zaobstarať nový elektrický vysokozdvižný vozík s plnou zárukou.

Typy elektrických vysokozdvižných vozíkov LiuGong, katalógy na stiahnutie

Elektrický vysokozdvižný vozík Nosnosť Systém riadenia Výkon
Vysokozdvižný vozík s peším sprievodom
(Na požiadanie)
1.000 kg - 2.000 kg  SME AC  3 - 6,5 kW 
Vysokozdvižný vozík so stojacou obsluhou
(Na požiadanie)
1.000 kg - 2.000 kg SME AC 3 - 6,5 kW
CLG2015A download
(s troma opornými bodmi)
1.500 kg SME AC 6,5 kW
CLG2018A download
(s troma opornými bodmi)
1.800 kg SME AC 6,5 kW
CLG2020A download
(so štyrmi opornými bodmi)
2.000 kg SME AC 6,5 kW
Veľkorozmerné vysokozdvižné vozíky
(Na požiadanie)
2.000 kg -
5.000 kg
SME AC 6,5 kW - 24 kW

Napište nám, pomôžeme vám vybrať vhodný elektrický vysokozdvižný vozík!

Zavolajte na telefonné číslo +36 20 966 26 02 , alebo pošlete správu vyplnením formulára!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotografie o elektrických vysokozdvižných vozíkoch

1e.jpgLiuGong_elektromos_targonca_1b.JPGLiuGong_elektromos_targonca_2a.JPGLiuGong_elektromos_targonca_3b.JPGLiuGong_elektromos_targonca_4b.JPG