LiuGong benzínové, benzínové – plynové (LPG) a plynové vozíky

LiuGong - új gázüzemű targonca

Oblasti použita plynových (poprípade benzínových-plynových) vysokozdvižných vozíkov LiuGong: vzhľadom na nižšie hodnoty škodlivých plynov v spalinách oproti dieselovým vysokozdvižným vozíkom tieto vozíky doporučujeme používať v uzavretých alebo čiastočne uzavretých priestoroch, poprípade v halách. LiuGong vozíky predávame s pohonmi výlučne na plyn, na benzín a hybridné na benzín-plyn (LPG). Stroje sú dostupné s otvorenou alebo s uzavretou (hoci aj s vyhrievanou) kabínou, výška zdvihu môže byť voliteľná medzi 3 až 6m. Vysokozdvižné vozíky možno objednať v duplexnom a v triplexnom prevedení alebo so stľpmi na voľný zdvih, popritom bočný pohyb ramien je súčasťou základného sériového vybavenia.

LiuGong vysokozdvižné vozíky s benzínovými alebo s kombinovanými motormi neobsahujú zložité počítačové alebo elektronické systémy, ale ich riadenie a emisné hodnoty sú vynikajúce, vyhovujúce aj prísnym európskym požiadavkám. Vďaka originálnym japonským motorom Nissan a hydraulickým systémom Kawasaki alebo Rexroth, manipulačné zariadenia LiuGong s plynovým pohonom sú ľahko opraviteľné a nadmerne spoľahlivé.

Rovnako ako iné výrobky LiuGong, aj vysokozdvižné vozíky sú slávne svojou jednoduchosťou, spoľahlivosťou a nízkou cenou. Vďaka svojej stabilnej, cieľavedomej konštrukcie a ergonomického dizajnu, stabilne a spoľahlivo slúžia ich majiteľov aj v najťažších pracovných podmienkach.

Máte záujem o kúpu vysokozdvižného vozíka na plynový pohon? Prosím, kontaktujte nás vyplnením nižšie uvedeného formulára na tejto stránke. Pomôžeme vám pri výbere vhodného vysokozdvižného vozíka zodpovedajúceho Vašim potrebám a vo výbere potrebných adaptérov. Prečo by Ste kupovali ojazdený, niekoľko rokov starý vysokozdvižný vozík, keď za túto cenu môžete kúpiť aj nový stroj so zárukou? Zvolte si istotu! Vyberte si LiuGong vysokozdvižný vozík na plynový pohon!

Typy vysokozdvižných vozíkov LiuGong na benzín a na benzín / plyn, katalógy

Označenie stroja Certifikát, palivo Nosnosť Motor Výkon
CLG2020H download 
(LPG)
CE,
Benzín / LPG / Kombinované
2.000 kg Nissan
K21/2.0L
 31 kW / 42 koní
CLG2025H download
(LPG)
CE,
Benzín / LPG / Kombinované
2.500 kg Nissan
K21/2.0L
 31 kW / 42 koní
CLG2030H download
(LPG)
CE,
Benzín / LPG / Kombinované
3.000 kg Nissan K25/2.5L  37 kW / 50 koní
CLG2035H download
(LPG)
CE,
Benzín / LPG / Kombinované
3.500 kg Nissan K25/2.5L  37 kW / 50 koní
Vozíky s veľkým výkonom
(Na požiadanie)
Ce
Benzín / LPG / Kombinované
4.000 kg - 16.000 kg  Nissan  40 kW / 55 koní

Pomôžeme vám s výberom správneho typu vozíka na plyn.

Zavolajte na telefonné číslo +36 20 966 26 02 , alebo pošlete správu vyplnením formulára!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotografie o LiuGong benzínových a plynových vozíkoch

1l.jpgLiuGong_gazos_targonca_1.jpgLiuGong_gazos_targonca_2.jpgLiuGong_gazos_targonca_3.jpgLiuGong_gazos_targonca_4.jpgLiuGong_gazos_targonca_5.jpgLiuGong_gazuzemu_targonca_1.jpgLiuGong_gazuzemu_targonca_2.jpgLiuGong_gazuzemu_targonca_3.jpgLiuGong_gazuzemu_targonca_4.jpgLiuGong_gazuzemu_targonca_5.jpg

koní