Drviče pneumatík a gumového odpadu, mlecie stroje a granulátory gumených predmetov, vytrhávačky pätných lán pneumatík

Gumihulladék aprító berendezés

Inštalované systémy na recykláciu gumového odpadu

Spoločnosť Best Machinery venuje veľkú pozornosť na spracovanie a na recykláciu gumového odpadu. Práve preto v našej ponuke môžete nájsť aj produkty od spoločnosti Wuxi Dura-Shred Recycling Technologies Co. Ltd. So spoločnosťou máme dlhoročné vzťahy a veľmi dobré skúsenosti.

Ponúka jedinečné riešenia pre užívateľov na spracovanie a na likvidáciu gumového odpadu v rámci recyklácie a ochrany životného prostredia pomocou drvičov a granulátorov. Spoločnosť má skúsenosti viac ako 10 rokov a realizovala nespočetné úspešné projekty v rôznych štátoch piatich kontinentov. V uplynulom desaťročí táto spoločnosť sa stala najsilnejším konkurentom europských a amerických výrobcov v oblasti spracovania gumového odpadu a pneumatík.

Vyvinuli široký sortiment drvičov a granulovacých systémov, ktoré spľňajú všetky požiadavky, uspokojia rastúci dopyt a ponúkajú riešenie aj pre stále sa meniace potreby trhu.

Ponúkame pre užívateľov najefektívnejšie riešenie pri širokej škále výkonov strojov na pracovanie a na likvidáciu gumového odpadu aj so zabezpečením podpory výrobcu. Pri inštalácii a pri zahájení výroby spoločnost Dura-Shred zabezpečí aj technickú podporu pomocou ich výrobných inžinierov.
Výrobky spoločnosti na spracovanie gumového odpadu:

- Dvojosové drviče, shreddery
- Granulátory na gumu a zariadenia na oddelenie kovových častí pneumatík ( vythrávačky pätných lán)
- Jemné granulátory, zariadenia na odlúčenie prachu (separátory, odprachovače)

Mobilné systémy na spracovanie gumy

V našej ponuke najdete mobilné drviče gumových dielcov a rad ďalších zariadení na spracovanie skladovaného gumového odpadu. Naše služby pokrývajú celý proces spracovania gumového odpadu od návrhu cez vývoj a testovanie, po realizáciu nových individuálnych systémov, ako aj zabezpečenie opráv a náhradných dielov.

Môžete nás kontaktovať pomocou nižšie uvedeného formulára, naši projektanti Vám pomôžu pri navrhovaní potrebného systému.

 

Systém na spracovanie gumového odpadu s kapacitou 3t/hod.

 Gumihulladék aprító gépsor

 

Kontaktujte nás ešte dnes!

Zavolajte na telefonné číslo +36 20 966 26 02 , alebo pošlete správu vyplnením formulára!