Drvenie plastov, gúm, skla a iného odpadu

Drviče: drvič, mlecí stroj, shredder, granulovacie zariadenia

Vážený zákazník! Hľadáte drviče, mlecie stroje alebo shreddery? Môžete byť si istý, že ste na správnom mieste! U Best Machinery sro. môžete si vybrať z kompletného sortimentu drvičov takmer od 20 výrobcov . Sme schopní Vám ponuknúť riešenie na drvenie až 100 ton odpadu za hodinu, ale nebudete sklamaný ani vtedy, ak potrebujete rozdrviť len pár kilogramov materiálu za hodinu.

felkialto1 Popredný predstaviteľ drviacich zariadení sa dostavil do našej krajiny!
3E jednoosové, dvojosové, štvorosové shreddery
felkialto1


Momentálne čítate o kategórii drvičov odpadu (plast, sklo, guma, kovy a iné). Ak máte v úmysle drviť alebo mlieť takéto materiály, tak prosím čítajte ďalej, alebo vyberte konkrétnú skupinu strojov v ponuke produktov na ľavej strane! V prípade, že chcete použiť odpad z poľnohospodárstva alebo z dreva, alebo ak chcete skartovať papier kliknutím tu budete presmerovaný do hlavnej ponuky poľnohospodárskych a drevných drvičov a štiepkovačov.

Drvenie umelých hmôt, shreddery a drviace stroje, mlecie stroje na odpad

Neviete presne, aký drvič (shredder) potrebujete? Neviete sa zorientovať medzi drvičmi? Neváhajte a požiadajte o bezplatnú odbornú inžinierskú pomoc vyplnením formulára nižšie uvedeného alebo vyžiadajte si cenovú ponuku.

Kontaktujte nás ešte dnes!

Zavolajte na telefonné číslo +36 20 966 26 02 , alebo pošlete správu vyplnením formulára!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jednoosové a viacosové drviče, shreddery

Viacosový drviaci stroj na odpad, stroj na mletie

V ponuke Best Machinery sro. najdete od početných výrobcov rôzne druhy, obvykle pokrývajúcu celú škálu drvičov, mlecích strojov a shredderov. Medzi našími strojmi, ktoré sú schopné rozdrviť alebo mlieť prakticky všetky druhy odpadu, viete nájsť technologické riešenie pre nakladanie s odpadmi, na ďalšie spracovanie rôznych druhov komunálneho odpadu, na drvenie selektívneho odpadu, alebo na mletie plastu, gúm, skla a dreva (biomasy).

Naše zariadenia sú vhodné aj pre rozšírenie už prevádzkovaných liniek a na uspokojenie potrieb a očakávaní zákazníkov, ktoré vznikli v priebehu rozšírenia technologie.

Prosíme, aby Ste pomocou nižšie nájdených liniek alebo pomocou menu na ľavej strane vyberte si skupinu zariadení, alebo sa informujte telefonicky, poprípade vyplňte si horeuvedený formulár Naši technici vám pomôžu pri výbere ideálneho riešenia, nech sú to drviace, mlecie, skartovacie, granulovacie stroje alebo shreddery. Ponúkame hotové riešenia aj pre zabezpečenie alebo rozvoj technologickej linky.


Svetová trieda 3E
jednoosové a viacosové drviče


Systémy pre spracovanie
odpagovej gumy 

Drviče GROSS
na plast a na odpad
Systémy pre spracovanie
odpadového skla

  

Ak máte záujem o drvenie dreva alebo iného poľnohospodárského odpadu (slama, plodiny, mušle atď), biomasy, tak prosíme kliknite sem a pozrite si stacionárne a mobilné poľnohospodárske zariadenia, poprípade drviace zariadena drevného priemyslu, mlecie stroje, zberové sekacie stroje, štiepkovače dreva.

Inštalované poľnohospodárské a lesné drviče