Targonca

LiuGong vysokozdvižné vozíky

Dieselové, plynové a elektrické vozíky

Naisto môžeme tvrdiť: ak vysokozdvižný vozík, potom LiuGong! Firemná skupina LiuGong je popredný čínsky výrobca pracovných strojov, od roku 1958 vyrába rôzne zariadenia. Od tej doby aj v celosvetovom merítku vyrobila vysoký počet strojov - vrátane vysokozdvižných vozíkov. Vďaka veľkej výrobnej kapacity a čínskej obchodnej kultúry skupina vyrába kvalitné vysokozdvižné vozíky s výborným pomerom kvalita/cena, ktoré sú vhodné pre miesta s ťažkými pracovnými podmienkami alebo pre dlhodobú, nepretržitú prevádzku.

LiuGong plynové, elektrické a dieselové vysokozdvižné vozíky

LiuGong vysokozdvižné vozíky sa stávajú čím viac populárnejšími po celom svete kvôli nízkym prevádzkovým nákladom a nízkej náročnosti na údržbu. Značka výrobcu v poslednom desaťročí sa stala synonymom spoľahlivosti. Stalo sa to hlave z dôvodu veľmi prísneho dodržania príslušných noriem výrobného procesu zodpovedajúcich požiadavkám systému riadenia kvality ISO a vysokej kvality zabudovaných komponentov pri montáži zariadení (originálne japonské motory, hydraulické systémy).

LiuGong ponúka typické dieselové vysokozdvižné vozíky, vozíky poháňané plynom, benzínové vozíky a ich kombinácie: benzínové-plynové alebo elektrické vysokozdvižné vozíky. Kliknutím na červenou farbou označené odkazy sa dostanete na stranu zvoleného typu vozíka, kde si môžete prezrieť aj katalógy zariadení. Dúfame, že Vám napadne otázka: prečo by ste mali zaobstarať ojazdený vozík, keď za kúpnu cenu použitého vozíka môžete si kúpiť nový vysokozdvižný vozík LiuGong?

7 dôvodov prečo kúpiť LiuGong vysokozdvižné vozíky

pipa3Originálny motor a prevodové diely japonskej výroby

pipa3Priaznivá cena

pipa3Vynikajúci pomer kvalita/cena

pipa350 rôznych možností výberu

pipa3Premiový záručný servis

pipa3Celoštátna sieť servisných stredísk

pipa3Vysokozdvižné vozíky v prevedení diesel / benzín-plyn / elektrická verzia

 LiuGong vysokozdvižný vozík

Na všetky druhy nami predávaných vysokozdvižných vozíkov, na posuvné stĺpcové stroje, alebo na stroje s výsuvným ramenom, na ručne riadené alebo vedené zariadenia, teda prakticky na všetky druhy zariadení ponúkame rôzne doplňkové vybavenia, Kaup Cascade doplňky pre vysokozdvižné vozíky . Okrem toho, od mostíkových váh cez vážiace vozíky až k závesným váham rovnako sme k dispozícii zákazníkom pri zabezpečení rôznych meracích nástrojov.

Okrem vysokozdvižných vozíkov LiuGong očakávame Vás aj s teleskopickými vysokozdvižnými vozíkmi Faresin.

Prosíme, aby Ste vybrali príslušnú skupiny výrobkov, ktoré vás zaujímajú pomocou menu na ľavej časti stránky, alebo sa informujte telefonicky, poprípade vyplňte nižšie uvedený formulár . Naši odborníci vám radi pomôžu v akejkoľvek záležitosti týkajúce sa nákupu a prevádzky vysokozdvižného vozíka.

Zaujímate sa o vysokozdvižný vozík, alebo máte záujem o niektoré doplňkové vybavenie? Spojte sa s nami!

Zavolajte na telefonné číslo +36 20 966 26 02 , alebo pošlete správu vyplnením formulára!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotografie o LiuGong vysokozdvižných vozíkov

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background


Chceli by Ste pozrieť aj iné fotografie? Kliknite na nápis „Galéria" v hornom riadku menu a vyberte si kategoriu "Fotografie o vysokozdvižných vozíkoch"!

LiuGong elektrické vysokozdvižné vozíky
Zariadenia s peším sprievodom, so stojacou obsluhou, s otvorenou a s uzavretou kabínou

LiuGong - új elektromos targonca

Oblasti použitia elektrických vysokozdvižných vozíkov LiuGong: tieto stroje odporúčame všade tam, kde dôležitou požiadavkou okolia je čistota, ochrana životného prostredia, nízka hlučnosť, predvídateľné náklady prevádzkovania a nízke nároky na údržbu z hľadiska vozíka. LiuGong elektrické vysokozdvižné vozíky sú ideálnou voľbou pre zariadenia v zdravotníctve, v obchodoch s potravinami, v skladoch, ako aj pre logistické centrá. LiuGong elektrické vozíky stačí na konci pracovného dňa pripojiť k nabíjačke akumulátorov a ráno vozík môže pokračovať v práci k plnej spokojnosti prevádzkovateľa. Liugong zariadenia na premiestnenie materiálov sú k dispozícii vo verziách s peším sprievodom, so stojacou obsluhou alebo s otvorenou a s uzavretou kabinou (poprípade aj vykurované). Popri štandardnej 3m výšky zdvihu stroje môžu byť objednané so stľpmi pre vyšší zdvih (6m) v duplexnom alebo v triplexnom prevedení. Bočný pohyb vidlíc v prípade kabínových vozíkov je súčasťou základného štandardného vybavenia.

Rovnako, ako u iných strojov LiuGong aj elektrické vysokozdvižné vozíky sú slávnymi svojou jednoduchosťou, spoľahlivosťou a prijateľnou cenou. Vďaka svojej cieľovedomej a ergonomickej konštrukcie zariadenia spoľahlivo znášajú aj oveľa vyššie namáhanie pri práci.

Môžete nás kontaktovať vyplnením forrmulára na tejto stránke. Pomôžeme vám vybrať elektrický vysokozdvižný vozík odpovedajúci vašim potrebám a vo výbere potrebných adaptérov k nim. Prečo by ste mali kupovať 1-2 roky starý stroj, keď za túto cenu viete si zaobstarať nový elektrický vysokozdvižný vozík s plnou zárukou.

Typy elektrických vysokozdvižných vozíkov LiuGong, katalógy na stiahnutie

Elektrický vysokozdvižný vozík Nosnosť Systém riadenia Výkon
Vysokozdvižný vozík s peším sprievodom
(Na požiadanie)
1.000 kg - 2.000 kg  SME AC  3 - 6,5 kW 
Vysokozdvižný vozík so stojacou obsluhou
(Na požiadanie)
1.000 kg - 2.000 kg SME AC 3 - 6,5 kW
CLG2015A download
(s troma opornými bodmi)
1.500 kg SME AC 6,5 kW
CLG2018A download
(s troma opornými bodmi)
1.800 kg SME AC 6,5 kW
CLG2020A download
(so štyrmi opornými bodmi)
2.000 kg SME AC 6,5 kW
Veľkorozmerné vysokozdvižné vozíky
(Na požiadanie)
2.000 kg -
5.000 kg
SME AC 6,5 kW - 24 kW

Napište nám, pomôžeme vám vybrať vhodný elektrický vysokozdvižný vozík!

Zavolajte na telefonné číslo +36 20 966 26 02 , alebo pošlete správu vyplnením formulára!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotografie o elektrických vysokozdvižných vozíkoch

1e.jpgLiuGong_elektromos_targonca_1b.JPGLiuGong_elektromos_targonca_2a.JPGLiuGong_elektromos_targonca_3b.JPGLiuGong_elektromos_targonca_4b.JPG

Dieselové vysokozdvižné vozíky LiuGong
Extrasilné zariadenia na prekladanie materiálov

LiuGong - új dízel targonca

Oblasti použitia dieselových vysokozdvižných vozíkov LiuGong: tieto stroje odporúčame na práce vo vonkajšom prostredí, kde výfukové plyny môžu voľne uniknúť, alebo kde prvoradou požiadavkou je stála a surová síla motora. Stroje sú k dispozícii s otvorenou a s uzavretou kabinou (poprípade aj vykurované), maximálna výška zdvihu je zvoliťeľná medzi 3 až 6m. V každom prípade bočný pohyb vidlíc je súčasťou základného vybavenia. LiuGong dieselové vozíky môžu byť objednané so stľpmi v duplexnom alebo v triplexnom prevedení.

LiuGong dieselové vysokozdvižné vozíky distribuované od Best Machinery sro. majú cieľovedomú a ergonomickú konštrukciu, a vďaka originálnym motorom Cummins a Yanmar a hydraulickým systémom Kawasaki alebo Rexroth, zariadenia sú mimoriadne spoľahlivé.

Vďaka ergonomickej konštrukcie, dieselové vysokozdvižné vozíky sú vhodné aj na práce v zťažených pracovných podmienkach, nech je to prostredie prašné alebo galvanické. Zariadenia neobsahujú zbytočne zložité počítačové alebo elektronické systémy, ktoré z hľadiska spotrebiťeľa neodôvodnene by zvýšili cenu vozidla, alebo by znižovali jeho spoľahlivosť. Ako všetci vieme: čím je technický výrobok jednoduchší, tým je spoľahlivejší.

Rovnako, ako u iných strojov LiuGong aj dieselové vysokozdvižné vozíky sú slávnymi svojou jednoduchosťou, spoľahlivosťou a prijateľnou cenou. Z týchto dôvodov sa stala táto značka jednou z popredných značiek na trhu vysokozdvižných vozíkov na svete.

Máte záujem o dieselový vysokozdvižný vozík? Pomocou vyplneného formulára kontaktujte nás ešte dnes. Pomôžeme vám vybrať vhodný vysokozdvižný vozík odpovedajúci vašim predstavám a vo výbere potrebných adaptérov k nim. Hľadáte použitý vysokozdvižný vozík? Prečo by ste mali kupovať 1-2 roky starý stroj, keď za túto cenu viete si zaobstarať aj nový dieselový vysokozdvižný vozík s plnou zárukou.

Typy dieselových vysokozdvižných vozíkov LiuGong, katalógy na stiahnutie

Dieselový vysokozdvižný vozík Klasifikácia Nosnosť Motor Výkon
CLG2020H download
CE,Tier
III/Stage IIIA
2.000 kg Yanmar
4TNE92
33 kW /
45 KS
CLG2025H download
CE,Tier
III/Stage IIIA
2.500 kg Yanmar
4TNE92
 33 kW /
45 KS
CLG2030H download
CE,Tier
III/Stage IIIA
3.000 kg Yanmar 
4TNE98 / 3.3 L
42,1 kW /
57 KS
CLG2035H download
CE,Tier
III/Stage IIIA
3.500 kg Yanmar
4TNE98 / 3.3 L
42,1 kW /
57 KS
Veľkorozmerné vysokozdvižné vozíky
(Na požiadanie)
CE,Tier
III/Tier IV
4.000 kg -
25.000 kg
Cummins B3.3TAA/3.3L -
Cummins QSB6.7
60 kW - 179 kW
Vysokozdvižné vozíky do terénu
(Na požiadanie)
CE, TierIII
Stage 3A
2.500 kg -
5.000 kg
Yanmar
4TNE92
33 kW - 60 kW

Kontaktujte nás ešte dnes a pomôžeme vám vybrať vhodný dieselový vysokozdvižný vozík

Zavolajte na telefonné číslo +36 20 966 26 02 , alebo pošlete správu vyplnením formulára!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotografie o LiuGong dieselových vysokozdvižných vozíkoch

LiuGong_diesel_targonca_2.jpgLiuGong_diesel_targonca_3.jpgLiuGong_diesel_targonca_4.jpgLiuGong_diesel_targonca_5.jpgLiuGong_diesel_targonca_6.jpgLiuGong_dizel_targonca_1.jpgLiuGong_dizel_targonca_3.jpgLiuGong_dizel_targonca_kabinnal_2.jpgLiuGong_dizel_targonca_kabinnal_3.jpgLiuGong_dizel_targonca_kabinnal_4.jpgLiuGong_dizel_targonca_kabinnal_5.jpgLiuGong_targonca_dizel_uzemu.jpg

LiuGong benzínové, benzínové – plynové (LPG) a plynové vozíky

LiuGong - új gázüzemű targonca

Oblasti použita plynových (poprípade benzínových-plynových) vysokozdvižných vozíkov LiuGong: vzhľadom na nižšie hodnoty škodlivých plynov v spalinách oproti dieselovým vysokozdvižným vozíkom tieto vozíky doporučujeme používať v uzavretých alebo čiastočne uzavretých priestoroch, poprípade v halách. LiuGong vozíky predávame s pohonmi výlučne na plyn, na benzín a hybridné na benzín-plyn (LPG). Stroje sú dostupné s otvorenou alebo s uzavretou (hoci aj s vyhrievanou) kabínou, výška zdvihu môže byť voliteľná medzi 3 až 6m. Vysokozdvižné vozíky možno objednať v duplexnom a v triplexnom prevedení alebo so stľpmi na voľný zdvih, popritom bočný pohyb ramien je súčasťou základného sériového vybavenia.

LiuGong vysokozdvižné vozíky s benzínovými alebo s kombinovanými motormi neobsahujú zložité počítačové alebo elektronické systémy, ale ich riadenie a emisné hodnoty sú vynikajúce, vyhovujúce aj prísnym európskym požiadavkám. Vďaka originálnym japonským motorom Nissan a hydraulickým systémom Kawasaki alebo Rexroth, manipulačné zariadenia LiuGong s plynovým pohonom sú ľahko opraviteľné a nadmerne spoľahlivé.

Rovnako ako iné výrobky LiuGong, aj vysokozdvižné vozíky sú slávne svojou jednoduchosťou, spoľahlivosťou a nízkou cenou. Vďaka svojej stabilnej, cieľavedomej konštrukcie a ergonomického dizajnu, stabilne a spoľahlivo slúžia ich majiteľov aj v najťažších pracovných podmienkach.

Máte záujem o kúpu vysokozdvižného vozíka na plynový pohon? Prosím, kontaktujte nás vyplnením nižšie uvedeného formulára na tejto stránke. Pomôžeme vám pri výbere vhodného vysokozdvižného vozíka zodpovedajúceho Vašim potrebám a vo výbere potrebných adaptérov. Prečo by Ste kupovali ojazdený, niekoľko rokov starý vysokozdvižný vozík, keď za túto cenu môžete kúpiť aj nový stroj so zárukou? Zvolte si istotu! Vyberte si LiuGong vysokozdvižný vozík na plynový pohon!

Typy vysokozdvižných vozíkov LiuGong na benzín a na benzín / plyn, katalógy

Označenie stroja Certifikát, palivo Nosnosť Motor Výkon
CLG2020H download 
(LPG)
CE,
Benzín / LPG / Kombinované
2.000 kg Nissan
K21/2.0L
 31 kW / 42 koní
CLG2025H download
(LPG)
CE,
Benzín / LPG / Kombinované
2.500 kg Nissan
K21/2.0L
 31 kW / 42 koní
CLG2030H download
(LPG)
CE,
Benzín / LPG / Kombinované
3.000 kg Nissan K25/2.5L  37 kW / 50 koní
CLG2035H download
(LPG)
CE,
Benzín / LPG / Kombinované
3.500 kg Nissan K25/2.5L  37 kW / 50 koní
Vozíky s veľkým výkonom
(Na požiadanie)
Ce
Benzín / LPG / Kombinované
4.000 kg - 16.000 kg  Nissan  40 kW / 55 koní

Pomôžeme vám s výberom správneho typu vozíka na plyn.

Zavolajte na telefonné číslo +36 20 966 26 02 , alebo pošlete správu vyplnením formulára!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotografie o LiuGong benzínových a plynových vozíkoch

1l.jpgLiuGong_gazos_targonca_1.jpgLiuGong_gazos_targonca_2.jpgLiuGong_gazos_targonca_3.jpgLiuGong_gazos_targonca_4.jpgLiuGong_gazos_targonca_5.jpgLiuGong_gazuzemu_targonca_1.jpgLiuGong_gazuzemu_targonca_2.jpgLiuGong_gazuzemu_targonca_3.jpgLiuGong_gazuzemu_targonca_4.jpgLiuGong_gazuzemu_targonca_5.jpg

koní